Ayaner Bilişim Teknolojileri

Ekibimize Sizde Katılın

+90 (216) 688 6790

info@caddex.net

Ekibimize katılın, kariyerinizde fark yaratın…

Bizim işimiz insanlara yardımcı olmak. Yeni bir ev almalarında, huzurlu bir yaşam alanı kurma çabalarında yanlarında olmak, yeni bir işyeri oluşturmalarına destek vermek. İşyerlerini büyütme ihtiyaçlarında isteklerini tam olarak anlamak, Zamanlarını ve tüm kaynaklarını doğru kullanmalarını sağlamak…Kısacası yaşamlarını daha kaliteli hale getirmelerinde onlar kadar çabalamak..

Geçtiğimiz 18 yıl boyunca birçok müşterimizin yaşam değişikliklerinde beraberdik, keyiflerine ortak olduk. Tek odalı daire kiraladığımız müşterimizin bir süre sonra iki odalı daire talebiyle bize geldiğinde aile kuruşuna şahit olduk, daha sonra daha büyük bir eve geçmek isterken ailenin büyüyüşünü izledik, duygulandık bu paylaşımlarla işimizi daha çok sevdik.

Yıllarca bir firmada çalışan müşterilerimizin ilk kendi işini kuracağı ofis kontratını imzalarken onunla heyecanını bölüştük, işlerini büyütürlerken ofisler, fabrikalar tutarken gururlandık..

Artık yeter bu kadar çalışmak diyenlerin emeklilik evlerini hazırladık. Bize şöyle yatırımlık ufak bir daire bulun , iyi de kira getirsin, emeklilik gelirime katkısı olsun diyenlere elbette dedik,büyük bir zevkle…

Sizde insanın ve insana hizmetin en yüksek değer ve yapılabilecek en keyifli iş olduğunun bilincinde iseniz doğru yerdesiniz. Lütfen formu doldurun size ulaşalım...